Wizualizacja łazienki 3D

 

Projektowanie łazienek 3D już za 0zł!!!

 Uruchomiliśmy dla Państwa nową usługę: Wizualizacja łazienki 3D on-line.

Jeżeli nie masz pomysłu na swoją łazienkę, nie wiesz jak będzie wyglądać twój pomysł w rzeczywistości, nie jesteś pewien czy będzie ona funkcjonalna?

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy doświadczonego projektanta i zamów projekt swojej łazienki.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wygodną ofertę „projekt łazienki on-line” . Razem z nami stworzysz komfortowe wnętrze zgodne z Twoimi marzeniami
i oczekiwaniami bez żadnego wysiłku i wychodzenia z domu.

Wszystkie nasze projekty wykonywane są na najnowszej wersji programu Cad Decor 2 dzięki któremu wszystkie wizualizacje są profesjonalne oraz wyglądają bardzo realistycznie.Ile to kosztuje?

 

Projekt łazienki za 0 zł.

Jeżeli zakupisz u nas wyposażenie łazienki za kwotę powyżej 4300 zł

Projekt łazienki za 119 zł

Jeżeli wartość zakupów będzie w przedziale 2500-4299 zł

Projekt łazienki za 239 zł

Suma zakupów na kwotę 0- 2499 zł

Twoja wymarzona łazienka w 3 krokach


PIERWSZY KROK- SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PODAJ SWOJE OCZEKIWANIA

Napisz jaką masz wizje swojej łazienki, ważne byś uwzględnił konkretną kolekcję płytek oraz preferencje co do wyposażenia łazienki- jeżeli masz z tym problem odwiedź nasze studio w Oświęcimiu ul. Olszewskiego 48 gdzie na miejscu pomożemy ci w wyborze, lub salon łazienek w swojej okolicy. Pamiętaj że u nas otrzymasz ceny internetowe!!!

DRUGI KROK- ZAMÓW PROJEKT I WPŁAĆ KAUCJE

Wypełnij jak najstaranniej przygotowany przez nas formularz.( POBIERZ TUTAJ ) Pamiętaj że im więcej szczegółów w nim umieścisz tym realniejszy i dokładniejszy będzie nasz projekt. Jednocześnie miej świadomość że nie określając dokładnie aranżacji pomieszczenia dajesz projektantowi zielone światło dla kreatywnego „tworzenia” którego efekt może Cię miło zaskoczyć.

Wystawimy Ci fakturę pro forma na usługę wizualizacji łazienki na kwotę 199 zł którą w późniejszym czasie skompensujemy z fakturami zakupu. Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do projektowania

TRZECI KROK- TWÓJ PROJEKT JEST GOTOWY

Mamy przygotowany dla Ciebie wstępną wersję projektu! Ale wiemy że ile ludzi tyle gustów  dlatego jeśli ta wersja wyda Ci się nietrafiona to nic. Chętnie ją poprawimy, zmienimy rozmieszczenie płytek, kabiny prysznicowej lub wanny, mebli, wc itp. Aż do pełnej akceptacji projektu.

Wówczas będziemy mogli przygotować dla Ciebie wycenę materiałów z naszego projektu wraz z kosztami transportu pod podany przez Ciebie adres w całej Polsce gdzie towar ma być dostarczony. Kaucje którą wpłaciłeś odejmiemy od wartości zamówienia.

I tak Nasz cel został wspólnie osiągnięty jest nim twoja piękna, funkcjonalna oraz unikalna łazienka.